Sasiedzki.pl najlepszym agregatorem ogłoszeń w Internecie

5 lutego 2020

W Internecie możesz znaleźć wiele stron z ogłoszeniami, dzięki którym możesz znaleźć swoją nową nieruchomość. Sasiedzki.pl wyróżnia się na tym tle. Dlaczego?

Sasiedzki.pl to nie jest zwykły portal z ogłoszeniami. To agregat ogłoszeń. Co to znaczy w praktyce? Nie jest to strona, na której właściciele nieruchomości mogą bezpośrednio umieszczać swoje ogłoszenia. Agregat automatycznie przeszukuje wiele różnych stron z ogłoszeniami. Co to oznacza dla Ciebie, osoby poszukującej nieruchomości?

Wszystkie oferty w jednym miejscu

Gdy zaczynasz szukać mieszkania, domu czy innej nieruchomości, szybko przekonujesz się, że nie tylko ofert jest mnóstwo, ale także portali ogłoszeniowych. Zarówno ogólnopolskich, jak i lokalnych. Na każdym z nich są różne oferty. Wielu poszukujących decyduje się na przeglądanie niemal codziennie kilku różnych portali, przez co tracą mnóstwo czasu.

Możesz także ustawić sobie opcję powiadomień na e-mail, ale bardzo szybko orientujesz się, że Twoja skrzynka zapchana jest mnóstwem e-maili, które w rzeczywistości są spamem i które szybko przestają Cię interesować.

Sasiedzki.pl to portal, na której znajdziesz oferty z wielu różnych  stron z ogłoszeniami. Będą one posortowane według Twoich kryteriów, dzięki czemu łatwo odnajdziesz się w wynikach wyszukiwania. Strona z wynikami wyszukiwania jest bardzo czytelna.  Nie musisz otwierać strony z ogłoszeniem, aby poznać najważniejsze informacje:

  • Cena
  • Ilość pokoi (jeżeli dotyczy)
  • Powierzchnia
  • Dokładna lokalizacja

Dzięki temu otwierasz tylko te ogłoszenia, które uznasz za warte bliższej uwagi.

Łatwość wyszukiwania

Na stronie możesz nie tylko łatwo przeglądać ogłoszenia, ale także łatwo je wszystkie znajdziesz. Układ tego agregatu jest czytelny. Od razu po wejściu na stronę zauważysz wyszukiwarkę. Możesz jasno określić:

  • Jakiej nieruchomości szukasz – mieszkania, domu, działki itp.
  • Rodzaj własności – kupno, czy wynajem
  • Lokalizację nieruchomości – miasto lub powiat

Po określeniu kryteriów uzyskasz interesujące Cię wyniki. Możesz je łatwo posortować wg takich kryteriów jak cena, czy data dodania ogłoszenia. Możesz również określić, jaka dokładnie cena nieruchomości Cię interesuje. Dzięki temu zawęzisz wyniki wyszukiwania i otrzymasz jeszcze lepiej dopasowane wyniki.

Nowa opcja – historia ceny

Sasiedzki.pl proponuje także opcję, której nie proponują  zwykłe portale ogłoszeniowe. To historia ceny nieruchomości.  Znajdziesz tę opcję przy każdym ogłoszeniu. Dzięki temu możesz sprawdzić, czy w ostatnim czasie właściciel zmieniał cenę w ogłoszeniu. To może sporo Ci powiedzieć o rzeczywistej wartości mieszkania, czy domu.

Spadek ceny nieruchomości może świadczyć o tym, że nieruchomość już jest długo na rynku sprzedaży lub o tym, że właścicielom zależy na czasie i pragną szybko sprzedać nieruchomość.  Może to być zapowiedzią szybkiej i bezproblemowej transakcji.

A co w przypadku, gdy cena wzrosła? Być może właściciel pozostawił sobie margines do negocjacji, by nie stracić na sprzedaży mieszkania i uzyskać dokładnie taką kwotę, na jakiej zależy. Niekiedy również zdarza się, że właściciel nie potrafi właściwie wycenić swojej nieruchomości i dopiero po wystawieniu ogłoszenia orientuje się, jaka jest właściwa cena.

Dlaczego warto skorzystać z Sasiedzki.pl? Podsumowując – uzyskasz tutaj dostęp do wielu różnych ofert w bardzo prosty sposób. Wyszukiwanie jest bardzo intuicyjne, a oferty są opisane w jasny i przejrzysty sposób. Na Sasiedzki.pl szybko zorientujesz się, czy w okolicy są oferty, które Cię interesują. Na przykład, aby znaleźć mieszkania na sprzedaż w Bochni, wybierz w opcjach filtrowania właściwe miasto, a następnie zaznacz jakie kolejne opcje Cię interesują, czyli Bochnia -> Mieszkania -> Sprzedaż. Po kliknięciu buttona „Szukaj” otrzymasz oferty ze wszystkich popularnych stron z ogłoszeniami sprzedaży nieruchomości w Bochni. Banalnie proste prawda? ;)


Autor

Redakcja

bezpiecznyrynekpracy.pl

To może Cię zainteresować

Komentarze (0)