Karton nie musi być nudnym – weź go na prezent!

10 stycznia 2018

Do pakowania prezentów wykorzystujemy najczęściej gotowe papiery pakowe albo kolorowe torebki. Łatwo, szybko i przyjemnie. Nie trzeba męczyć się z manualnym opakowywaniem podarków. Co najwyżej kilka ruchów rękoma, by zawinąć prezent w bajkowy papier, przyklejona gwiazdka lub ozdobna kokardka i gotowe. A gdyby tak poszukać bardziej kreatywnych rozwiązań i sprawić, że prezent ucieszy jeszcze zanim zostanie rozpakowany?

Uniwersalne kartony, wcale nie banalne

Kartonów zwykliśmy używać podczas przeprowadzek, transportu i gdy robimy generalne porządki, a część rzeczy trzeba wynieść do piwnicy. Nudne, szare, choć wytrzymałe i spełniające swoje funkcje. Kto by pomyślał, że te same kartony posłużą nam do pakowania prezentów! Nie mówimy oczywiście o tych szarych i zwyczajnych, choć dla ambitnych pozostawiają zapewne duże pole do popisu. Przyjrzyjmy się rozmaitym pudełkom kartonowym, kolorowym, kształtnym i pozwalającym w oryginalny sposób zapakować prezent.

W naszych rękach trzymamy komplet kryształowych kieliszków dla ukochanej cioci. Innym razem to delikatna figurka z porcelany, która tak bardzo podobała się siostrze. Znajomemu na urodziny chcemy w formie dodatku, podarować butelkę z ulubionym trunkiem. Wszystkie z tych produktów charakteryzuje jedno – delikatność i podatność na uszkodzenia czy też stłuczenia. Pakunki w postaci zwykłej torebki papierowej czy ozdobnej rolki papieru pakowego, nie wchodzą w grę. Co zatem wybrać?

Z pomocą mogą przyjść przykładowo produkty, jakie oferuje hurtownia opakowań Opakowania24.eu. Kolorowe pudełka są kształtne i wytrzymałe. Tak naprawdę w ich minimalizmie i prostocie tkwi siła. Bez zbędnych ozdób, grafik czy nadruków, które czasami ciężko dobrać do okazji. Maksymalnie estetyczne, a przede wszystkim zapewniające ochronę pakowanym podarunkom.

Estetyczne pudełko dla... prezesa?

Takie kartonowe, kolorowe bądź białe pudełka, wbrew pozorom nadają się na prezent dla każdego. Możemy w nich umieścić drobiazg, który ma trafić do rąk szefa bądź współpracownika. Klienta stałego, jak i tego potencjalnego, któremu chcemy wysłać gadżet, zachęcający do wybrania akurat naszych usług.

Estetyka i elegancja są tu najważniejsze. To uniwersalny sposób na pakowanie i nie trzeba martwić się o to, czy pasuje do okoliczności lub osoby obdarowywanej. Jest prosto, bez nadruków, które mogłyby zostać źle odebrane. Przy tym jest to dalej wytrzymałe opakowanie kartonowe, w którym umieścimy nawet najdelikatniejszy i najbardziej kruchy przedmiot.

Na tych pozornie zwykłych i jednokolorowych pudełkach, można dodatkowo umieścić wybrany napis. To sposób na reklamę, promocję bądź stworzenie opakowania, które będzie niemalże spersonalizowanym prezentem. Z takich propozycji skorzystają osoby lubujące się w DIY, którym do głowy przychodzą kolejne pomysły na ciekawe zdobienia. Przed nami staje zatem produkt uniwersalny, bo nadający się na opakowanie prezentu dla każdego, a z drugiej strony pozostawiający sporo możliwości. Odrzućmy na chwilę na bok standardowe torebki, a pokuśmy się o wybór ozdobnych pudełek kartonowych.

 

Materiał zewnętrzny


Autor

Redakcja

bezpiecznyrynekpracy.pl

To może Cię zainteresować

Komentarze (0)